Invisalign - Digital Orthodontics

Clear-Aligner, invisalign ve orthoclear teknolojisi sayesinde çapraşık dişler braket kullanılmadan (diş teli kullanılmadan, diş telsiz bir görüntü almak maksadıyla) görünmeyen şeffaf plaklar ile düzeltilebilmektedir. Clear Aligner tedavisinde, bilgisayar ortamında dizayn edilen bu damaklıklar her ay için 3 adet set-up edilip 1-2 hafta gibi sürelerle değiştirilip dişlerin ideal pozisyona gelmesini sağlamaktadır.

Bright Smiles | Işıldayan Gülüşler İletişim
antalya telsiz-ortodonti-invisalign

Telsiz Ortodonti Invisalign - Antalya

ESTETİK DİŞ TEDAVİ UYGULAMALARI - ANTALYA

Yemek yerken çıkarılabildiği, kolayca temizlenebildiği ve ağızda farkedilmediği için braketlere oranla daha fazla avantaj sağlamaktadır. Görünüşünüzü değiştirecek bir gülümseme için hazırsanız, cevap Invisalign. Bu alanda birçok seçenek olmasına rağmen, hiçbir tedavi Invisalign kadar rahat ve işe yarar değildir.

Clear-Aligner, invisalign ve orthoclear teknolojisi sayesinde çapraşık dişler braket kullanılmadan görünmeyen şeffaf plaklar ile düzeltilebilmektedir. Clear Aligner tedavisinde, bilgisayar ortamında dizayn edilen bu damaklıklar her ay için 3 adet set-up edilip 1 ve 2 hafta gibi sürelerle değiştirilip dişlerin arzu edilen ideal pozisyona gelmesini sağlamaktadır.

Evet. Telsiz Ortodonti - Invisalign tekniği son derece güvenli ve yan etkisi yoktur.

Hap Bilgi Bölümü

Yemek yerken çıkarılabildiği, kolayca temizlenebildiği ve ağızda farkedilmediği için braketlere oranla daha fazla avantaj sağlamaktadır. Invisalign, günlük hayatınıza müdahale etmeden gülüşünüzü değiştirmenin en iyi yoludur.

İletişim

Telsiz Ortodonti - Invisalign iyileşme süreci 1-2 hafta olmakla beraber hastadan hastaya değişiklik gösterebilmektedir.

İletişim

Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ekibi olarak 15 yılı aşkın süre boyunca elde ettiğimiz başarılı diş sağlığı operasyonlarına ait fotoğraflar için lütfen tıklayınız.

Fotoğraf Galerisi İletişim

Antlara Dental Diş Kliniğinde kaliteli doğru tedaviyi bulacaksınız.

Antalya diş hekimi ihtiyacınız olması durumunda; Lara / Antalya'da bulunan tam teşekküllü Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

Hayalinize Ve Etkileyici Gülümsemenize Doğru giden yolda Heyecan Verici 4 Adım

01

X ray, ağız içi ve ağız dışı fotoğraflarınızın alınması

02

3 Boyutlu tarayıcı ile dişlerinizin taranması

03

Tedavinin 3 boyutlu olarak planlanması

04

Plakların hazırlanıp hastaya teslim edilmesi

Sağlıklı dişlere sahip olmak ve daha fazla bilgi almak için implant ve ortodonti makalelerini mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.