dentist-dilek-aksu-guler Dt. Alp Tolga Cintav Dt. Alp Tolga Cintav İletişim

İletişim Bilgileri

AntlaraDental

Çalışma Saatleri

Pzt - Cum: 9:00 - 20:00
Cumartesi: 9:00AM - 17:00
Pazar: Kapalı

Dt. Alp Tolga Cintav

Oral Diagnoz ve Radyoloji Uzmanı Dt. Alp Tolga Çintav 1973 yılında İstanbul da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1997 yılında mezun olmuştur.

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Oral Diagnoz ve Radyoloji anabilim dalında araştırma görevlisi olarak görev aldı ve master programını tamamladı. Türk Diş Hekimleri Birliği Antalya Diş Hekimleri Odası üyesidir. 2006-2012 yılları arasında Antalya da özel muayenehane işleterek meslek hayatına devam etti. 2016-2020 yılları arasında Myra Diş kliniğinde çalışmıştır.

Genel Diş Hekimliğinin yanında Smile Design alanlarında hizmet vermektedir. Pek çok kongre ve seminerlere katılmış ve tamamlanma sertifikası almıştır. Modern dünyada teknoloji ile diş hekimi gelişmelerini yakından takip etmektedir.

Dt. Alp tolga Cintav,2020 yılından bu yana Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nde Diş hekimi olarak hizmet vermektedir.

  • Oral Diagnoz
  • Radyoloji
  • Dijital Gülüş Tasarımı
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Kongre ve Seminerler
  • İngilizce

Eğitim Bilgileri

AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğide hizmet veren Dt. Alp Tolga Cintav iın mesleki safahati ve eğitim bilgileri

1997

Diş Hekimliği Mezuniyeti

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1997 yılında mezun olmuştur.

2019

AntlaraDental Kliniği ile Çalışma

Antalya nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde 2020 yılında diş hekimi olarak görev yapmaya başlamıştır.

2021

AntlaraDental Clinic

Antalya-Lara da şehir merkezinde konuşlu AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde diş tedavileri faaliyetlerine devam etmektedir.


Uzmanlık Alanları

Oral Diagnoz, Radyoloji, Dijital Gülüş Tasarımı

Tüm AntlaraDental Hekimleri <