dentist-dilek-aksu-guler Dt. Dilek Aksu Güler Dt. Dilek Aksu Güler İletişim

İletişim Bilgileri

AntlaraDental

Çalışma Saatleri

Pzt - Cum: 9:00 - 20:00
Cumartesi: 9:00AM - 17:00
Pazar: Kapalı

Dt. Dilek Aksu Güler

Dt. Dilek Aksu Güler 1982 yılında Isparta da doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2005 yılında mezun olmuştur. Türk Diş Hekimleri Birliği Antalya Diş Hekimleri Odası üyesidir. INTERNATIONAL CONGRESS OF ORAL IMPLANTOLOGIST derneğinin üyesidir.

Digital Smile Design konseptinin uygulayıcısı olan Dilek Aksu Güler, implantoloji, Dijital Gülüş Tasarımı, Kozmetik Diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir. Londra, Almanya ve İsviçre de yabancı hastalara seminer vererek onları bilgilendirmiştir. Bir çok yurtiçi ve yurtdışı kongreye konuşmacı ve katılımcı olarak katılmıştır. Kongre ve seminerlere katılmış birçok sertifika almaya hak kazanmıştır.

Modern dünyada teknoloji ile diş hekimi gelişmelerini yakından takip eden Dilek Aksu Güler ITI sitesinden gelişmeleri takip etmektedir. Özel Antlara Diş kliniğinin aynı zamanda mesul müdürlüğünü yapmaktadır. Dilek Aksu Güler, iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

  • İngiltere, Almanya ve İsviçre
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Dijital Gülüş Tasarımı
  • Kaplama, Zirkonyum, Porselen
  • Kongre ve Seminerler
  • İngilizce & Almanca

Eğitim Bilgileri

AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğide hizmet veren Dt. Dilek Aksu Güler in mesleki safahati ve eğitim bilgileri

2005

Diş Hekimliği Mezuniyeti

Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2005 yılında mezun olmuştur.

2006

AntlaraDental Klinik Kuruluşu

Antalya nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuş, Antalya ilinde diş hekimi olarak görev yapmaya başlamıştır.

2020

AntlaraDental Clinic

Antalya nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde diş tedavileri faaliyetlerine devam etmektedir.


Uzmanlık Alanları

Digital Smile Design, Dijital Gülüş Tasarımı, İmplantoloji, Lamina uygulamaları tedavisi, diş beyazlatma, Zirkonyum porselen kronlar, Platelet Rich Fibrin uygulaması, Diş Kaplama, Kozmetik Diş hekimliği

Tüm AntlaraDental Hekimleri <