dentist-dilek-aksu-guler Uzm.Dt. Uğur Ağar Uzm.Dt. Uğur Ağar İletişim

İletişim Bilgileri

AntlaraDental

Çalışma Saatleri

Pzt - Cum: 9:00 - 20:00
Cumartesi: 9:00AM - 17:00
Pazar: Kapalı

Uzm.Dt. Uğur Ağar

Uzm. Dt. Uğur AĞAR, 27.07.1974 Antakya doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi nden mezun olan Uğur AĞAR ihtisasını Cumhuriyet Üniversitesin de tamamlayıp, İstanbul GATA da ve Erciyes Üniversitesin de Yrd. Doçent olarak görevde bulunmuştur.

Türk Diş Hekimleri Birliği Antalya Diş Hekimleri Odası üyesidir. Türk ortodonti Derneği üyesidir. 3 tanesi yurt içi dergilerinde, 5 tanesi yurt dışı dergilerinde olmak üzere bilimsel yayınları bulunmaktadır. Tek taraflı mandibular birinci molar çekim sonrası mandibular üçüncü molar açı ve pozisyondaki değişiklikler, Headgear apareyine uyumda psiko-sosyal faktörlerin rolü, Hızlı maksiller genişleme zamanlaması nedeniyle burun hava yolu değişiklikleri Makale konularından bazılarıdır.

1998 den 2019 a kadar birçok mesleki sertifikaya sahiptir. Modern dünyada teknoloji ile diş hekimi gelişmelerini yakından takip eden Uğur AĞAR ın, Telsiz Ortodonti(İnvisalign) ilgi alanıdır. Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği nde ağırlıklı olarak ortodonti tedavileri ile ilgili görev yapmaktadır.

Dt. Uğur Ağar, Halen Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nde Diş hekimi olarak hizmet vermektedir.

  • Ortodonti
  • Invsalign
  • Horlama Apareyi
  • Estetik Diş Hekimliği
  • 8 Bilimsel Makale
  • İngilizce

Eğitim Bilgileri

AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğide hizmet veren Dt. Uğur Ağar ın mesleki safahati ve eğitim bilgileri

1998

Diş Hekimliği Mezuniyeti

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi nden mezun olan Dt. Uğur AĞAR ihtisasını Cumhuriyet Üniversitesi nde tamamlamıştır.

2018

AntlaraDental Kliniği ile Çalışma

2018 yılında Antalya nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile yolları kesişmiş, diş hekimi olarak görev yapmaya başlamıştır.

2021

AntlaraDental Clinic

Antalya/Lara da şehir merkezinde konuşlu AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde diş tedavileri faaliyetlerine devam etmektedir.


Uzmanlık Alanları

Ortodonti, Invisalign, Endodonti, Çene Bozukluğu, Estetik Diş Hekimliği

Tüm AntlaraDental Hekimleri <