dentist-dilek-aksu-guler Dt. Mediha Şanlı Çağlayan Dt. Mediha Şanlı Çağlayan İletişim

İletişim Bilgileri

AntlaraDental

Çalışma Saatleri

Pzt - Cum: 9:00 - 20:00
Cumartesi: 9:00AM - 17:00
Pazar: Kapalı

Dt. Mediha Şanlı Çağlayan

Dt. Mediha Şanlı Çağlayan, 1973 yılında Burdur da doğdu. Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1996 yılında mezun olmuştur. Türk Diş Hekimleri Birliği Antalya Diş Hekimleri Odası üyesidir.

İmplantoloji, gülüş tasarımı, lamina uygulamaları tedavisi, diş beyazlatma, Cgf (Concentrated Growth Factor) uygulaması, 0-12 yaş çocuk seansları(ihtiyaç durumunda sedasyon), botoks, Zirkonyum porselen kronlar, Prf Platelet Rich Fibrin uygulaması olmak üzere bir çok alanlarda hizmet vermektedir.

Dt. Mediha Şanlı Çağlayan, 24 yıldır Antalya da diş hekimliği yapmaktadır.

  • 24+ yıl tecrübe
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Lamina Uygulamaları
  • CGF Uygulaması
  • Zirkonyum Porselen Kronlar
  • İngilizce

Eğitim Bilgileri

AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğide hizmet veren Dt. Mediha Şanlı Çağlayan in mesleki safahati ve eğitim bilgileri

1996

Diş Hekimliği Mezuniyeti

Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1996 yılında mezun olmuştur.

2019

AntlaraDental Kliniği İle Tanışma

Antalya nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini ile yolları kesişmiş, diş tedavilerinde destek vermektedir.

2021

AntlaraDental Clinic

Antalya nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde diş tedavileri faaliyetlerine destek vermeye devam etmektedir.


Uzmanlık Alanları

İmplantoloji, gülüş tasarımı, lamina uygulamaları tedavisi, diş beyazlatma, CGF (Concentrated Growth Factor) uygulaması, 0-12 yaş çocuk seansları (ihtiyaç durumunda sedasyon), Zirkonyum porselen kronlar, Platelet Rich Fibrin uygulaması

Tüm AntlaraDental Hekimleri <