Dişlerinizin görünümü sizi mutsuz mu ediyor?

Kompozit yapıştırma veya porselen kaplamalar gülüşünüzü tasarlamak içindir. Her iki tedavi de aynı hedefe ulaşır ve gülüşünüzü tasarlar. Kaplamalar, çatlamış, çarpık, renksiz veya kötü şekilli dişlerinizin önüne yapıştırılmış özel seramik kaplamalardır.

Bright Smiles | Işıldayan Gülüşler İletişim

Dental Lamine Diş Kaplama SSS

Lamina Diş Kaplama - Antalya

Hayır. Kompozit bağın en iyi özelliklerinden biri şudur: "herhangi bir diş yapısını çıkarmaya gerek yoktur. Bu, dişinizde herhangi bir hasar olmadığı anlamına gelir. Kompozit kaplama tedavisinin bir diğer en iyi özelliği ağrısız bir tedavidir. Ayrıca, bu tedaviyi ağrısız hale getirmek için herhangi bir enjeksiyon kullanmaya gerek yoktur.

Kompozit kaplama için, kozmetik diş hekimimiz, istenen şekil, boyut ve rengi elde etmek için estetik kompozit reçine malzemesini diş yüzeyinize sanatsal olarak keser. Kompozit kaplama işlemi tek bir randevuda (1-2 saat) tamamlanır.Dişinizin ve diş yapınızın herhangi bir şekilde çıkarılmasını gerektirmez. Öte yandan, porselen kaplamalar, deneyimli laboratuvarımız tarafından bir diş laboratuarında, kontakt lens ince seramik parçaları üretmek için en iyi porseleni kullanarak yapılır ve daha sonra kozmetik diş hekimimiz diş yüzeyinize porselen kaplama yapıştırır. Porselen kaplama tedavisi için, tamamlamak için 3 randevu gereklidir. Porselen kaplamalar yaklaşık 10 yıl sürer. Kompozit kaplamalar ortalama 3-8 yıl sürer.

Dişlerinize ne kadar iyi baktığınıza bağlı olarak, ortalama olarak kompozit kaplama 3-8 yıl sürer. Gülüşünüzün güzel kalmasını sağlamak için, tedaviden sonra diş hekiminizi düzenli olarak her 6 ayda bir ziyaret etmenizi öneririz.

Sorunuzun cevabı dişlerinizin durumuna bağlıdır. Tedavi beklentilerinize dayanarak, diş hekimimiz randevunuzda sizin için en iyi tedavi planını söyleyecektir. Çarpık dişlerinizi onarmak istiyorsanız, kompozit kaplama, dişlerinizin görünümünü iyileştirmek için hızlı, ağrısız ve uygun fiyatlı bir seçenektir. Bu kısa ve orta vadeli düzeltme seçeneği minimal olarak kabul edilir, çünkü kompozit kaplama malzemesini diş yüzeyinize düzgün bir şekilde yapıştırmak için sadece az miktarda sağlıklı diş azaltma gereklidir. Kompozit kaplamalar en sık 1 ila 2 saat içinde hafif çarpık, düzensiz, boşluklu/aralıklı veya renksiz dişler gibi kusurları düzeltmek için kullanılır.

Bu sorunun cevabı, diş tedavinizden beklentilerinize ve hayalinizdeki gülümseme için ne kadar beyaz ve parlak istediğinize bağlıdır.

Hap Bilgi Bölümü

Kaplamalar, çatlamış, çarpık, renksiz veya kötü şekilli dişlerinizin önüne yapıştırılmış özel seramik kaplamalardır. Dişleri çarpık, kırık, araları açık gibi sebeplerle gülüşüne estetik bir görünüş katmak için dişlerinizin üzerine kompozit yapıştırma veya porselen kaplamalar yapılarak gülüşünüzü tasarlanması içindir.

Diş kaplaması tedavileri hakkında detaylı bilgi almak için ...

İletişim

Kaplama tedavisi 5 gün sürer ve 3 randevu alır, size sadece dişlerinizin yıllarca keyfini çıkarmak kalacaktır.

İletişim

Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ekibi olarak 15 yılı aşkın süre boyunca elde ettiğimiz başarılı diş sağlığı operasyonlarına ait fotoğraflar için tıklayın.

Bright Smiles by Antlara

İletişim