Bilgisayarlı Gülüş Tasarımı - Holywood Smile Nedir?

Pedodonti ya da çocuk diş hekimliği 0-14 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlığını korumayı ve oluşan hastalıkları tedavi etmeyi amaçlar.

Kliniğimizde gerekli olan tüm dental tedaviler çocuklara uygulanmaktadır. Çocukların ağız ve diş sağlığının mükemmel olması, 6 ayda bir düzenli yapılan diş hekimi kontrolü ile sağlanabilir.

Bright Smiles | Işıldayan Gülüşler İletişim


Holywood Smile Bilgisayarlı Gülüş Tasarımı - Antalya

Estetik Diş Tedavi Uygulamaları - Antalya

Dijital gülüş dizaynı, estetik ve fonksiyonel bir gülümseme gerçekleştirmek için olanak sağlayan bir yazılım programıdır. Hassas ölçümler elde ederek hastaların gülen yüz ve ağız içi fotoğraflarının projelendirilmesi sağlanır. Derinlemesine analiz etmek amacıyla, hastanın gülümseme hattı altın oran indeksi gibi araçlar kullanılır. Bu yazılım, hastaya restorasyon sonrası gülümsemenin nasıl olacağını otantik bir simülasyon vasıtasıyla gösterir.

Hollywood gülüş tasarımıyla dişeti diş dudak uyumu sağlanarak sağlıklı ve mükemmel gülüşler tasarlıyoruz. Günlük hayatta karşımızdakilerin dikkatini en çok çeken bölge yüzümüz, ağzımız ve gülüşümüzdür. Hollywood yıldızlarının sahip olduğu Hollywood Smile adı verilen estetik gülüş tasarımıyla sağlıklı ve beyaz bir gülümsemeye kavuşmak mümkün.

Evet. Holywood smile - bilgisayarlı gülüş tasarımı tekniği son derece güvenli ve yan etkisi yoktur.

Güzel bir gülümseme için, sadece dişlerimizin beyaz olması yeterli değildir. Beyazlığın yanında dişlerin orantısı ve dişetlerinin sağlıklı görüntüsü de önemlidir. Hollywood Smile ile dişeti, diş, dudak uyumu sağlanıyor. Hollywood gülüş tasarımıyla, kişinin mevcut diş yapısının porselen kaplamalarla ile düzeltilmesi, diş eti estetiği sağlanarak diş etleri ve diş arasındaki uyumsuzluğun giderilmesiyle sağlıklı ve beyaz bir gülümseme amaçlanır.

Bu gülüş tasarımında adeta hekimlik ve sanat birleşiyor. Öncelikle yüzünüzün şekli tespit ediliyor ve hangi formda dişlere sahip olmanız gerektiği belirleniyor. Nasıl bir gülüşe sahip olmanız gerektiği, cinsiyet, yaş, yüz hatları, dudaklar gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiyor.

Tedavi süreleri, prosedürün türüne, kapsamına, sayısına ve istediğiniz değişikliklere göre farklılık gösterir.

Bazıları sadece 1 ziyaret (1-2 saat) sürerken, diğerleri mükemmel bir sonuç elde etmek için birkaç ziyaret gerektirebilir.

Ortalama olarak;

  • Lazer beyazlatma ve diş beyazlatma; 1-2 saat
  • Gülüş tasarımı Kompozit yapıştırma ve kaplamalar; 1-2 saat
  • Porselen kaplamalar ve tam kaplamalar (kron) ile Gülüş tasarımı; 1 ziyaret (5 Gün, 3 randevu)
  • İmplant(lar) + porselen kaplamalar ve tam kaplamalar (kronlar) ile Gülüş tasarımı; 2 ziyaret (her 5 günde bir, 3 randevu)
  • All-on-Four + porselen kaplamalar ve tam kaplamalar (kronlar) ile Gülüş tasarımı; 2 ziyaret (her 5 günde bir, 3 randevu)
  • İmplant(lar) + protez ile Gülüş Tasarımı; 2 ziyaret (her 5 günde bir, 3 randevu)

Her tasarım benzersizdir. Gülümseme hedeflerinize ulaşmak için, gülüş tasarımı tedavi planınız size özel olacaktır.

Sadece en iyi uluslararası ve Avrupa diş malzemelerini kullanmamıza ve uzman kozmetik diş hekimimiz Dilek Aksu Güler'in büyük bir üne sahip olmasına rağmen, İngiltere ve Avrupa'daki diğer uzman kozmetik diş hekimlerine kıyasla, gülüş tasarımı fiyatlarımız son derece rekabetçi ve uygun fiyatlıdır.

Hap Bilgi Bölümü

Bu gülüş tasarımında adeta hekimlik ve sanat birleşiyor. Öncelikle yüzünüzün şekli tespit ediliyor ve hangi formda dişlere sahip olmanız gerektiği belirleniyor. Nasıl bir gülüşe sahip olmanız gerektiği, cinsiyet, yaş, yüz hatları, dudaklar gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiyor.

İletişim

Bilgisayarlı Gülüş Tasarımında belirlenecek tedavi yöntemine göre iyileşme süreci değişiklik gösterebilmektedir.

İletişim

AntlaraDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ekibi olarak 15 yılı aşkın süre boyunca elde ettiğimiz başarılı diş sağlığı operasyonlarına ait fotoğraflar için lütfen tıklayınız.

Fotoğraf Galerisi İletişim

Mutlu Gülüşlere İlk Adımı Atın!

Siz de Antlara Dental'in sunduğu BrightSmile çözümleri ile mutlu, özgüvenli, estetik gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Mesajınız Gönderildi!En yakın zamanda size geri dönüş sağlayacağız.
Mesajınız Gönderildi! En yakın zamanda size geri dönüş sağlayacağız.
Web Form
antlara dental clinic bright smile

Antalya'da HolyWood Smile Gülüş Tasarım Merkezi ve Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Antlara Dental Kliniği kalitesi ve tecrübesi büyük fark sağlıyor

Antalya'da HolyWood Smile Gülüş Tasarım Merkezi ve Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Antlara Dental Polikliniği

Kaliteli malzeme uzun ömürlü çözümler!

Antalya Holywood Smile

Diş Tedavisinde 16+ yılı aşkın tecrübe

Antalya Gülüş Tasarımı

Gülüşünüzü Serbest bırakın.

Antalya Gülüş Merkezi

Bizce Güzel Gülümsemek Herkesin Hakkı!

Holywood Smile Bilgisayarlı Gülüş Tasarımı - Antalya

Antlara Dental Diş Kliniğinde kaliteli doğru tedaviyi bulacaksınız.

Antalya diş hekimi ihtiyacınız olması durumunda; Lara / Antalya'da bulunan tam teşekküllü Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

Hayalinizdeki Gülümseyi Birlikte Tasarlayalım

Antalya Gülüş Tasarımı

Türkiye nin En İyi Gülüş Kliniklerinden biri olarak mükemmel bir üne kavuştuk. Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak güleryüzlü ekibimizle, son teknoloji kliniğimizde en iyi ve Hollywood gülüş tasarımını sağlamada önde gelen klinik olmaktan gurur duyuyoruz. Dr. Dilek Aksu Güler ve tecrübeli ekibi, kozmetik diş hekimliği ile hastalarına güzel doğal gülümsemelere yardımcı olma konusunda 15 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Holywood Smile Gülüş tasarımı yaptırmaya karar veren hastalarımıza önemli bir detay

Son teknoloji kliniğimiz, Sağlık Bakanlığı Uluslararası Sağlık Turizmi Müdürlüğü tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Türkiye de Uluslararası Sağlık Turizmi sertifikasına sahip sayılı diş kliniğinden biriyiz.

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Gülüş Tasarımı Departmanı

Yeni Gülümsemenizden ön görüntü görmek ister misiniz?

Yeni gülüşünüzünü önizleyin ve tatsız sürprizler ile karşılaşmayın. Mucizenin gerçekleştiği yer işte tam da burası.
Yeni dişlerinizin gerçekte nasıl görüneceğini gülüş tasarımı ile görebilirsiniz.

Antalya Gülüş Tasarımı

Öncelikle uzman kozmetik diş hekimimiz Dr. Dilek Aksu Güler, en son kozmetik diş hekimliği teknolojisini kullanarak ağzınızı gülüş tasarımını dijital modellemelerle gerçekleştirir. Dr. Güler, herhangi bir tedaviye başlamadan önce gelecekteki dişlerinizin ideal oranlarını hesaplar. Yüzünüzün gerçek dijital görüntülerinde gelişmiş gülüş tasarım yazılımını kullanarak yeni gülümsemenizin nasıl görünebileceğini gösterecektir. Sunduğumuz kozmetik diş çalışmasından önce ve sonra arasındaki etkileyici farka gerçekten hayran kalacak ve önerilen tedaviye devam etmek isteyip istemediğinize siz karar verebilirsiniz. Uzman kozmetik diş hekimimiz Dr. Dilek Aksu güler ile bir tedavi planını kabul ettikten sonra tedaviye başlayacağız, çünkü burada gülüş tasarım işleminiz sırasında gülümsemenizin geleceği üzerinde tam kontrol sahibi olacaksınız.

Diğer tedavilerimizden olan implant ve ortodonti konularını da okumanızı tavsiye ederiz.

Sevdiğiniz gülümsemenin tadını çıkarın
özgüveninizi yeniden kazanın.

Hayalinize Ve Etkileyici Gülümsemenize Doğru giden yolda Heyecan Verici 3 Adım

01

Randevu alıp, hekimlerimizle gülümsemenizi tasarlayın

Güzel gülümseme dönüşümünüze doğru ilk adım, son derece deneyimli uzman kozmetik diş hekimimizle irtibata geçmektir.

02

Muayene ve tedavi planı hazırlama

Gülümsemenizi geliştirmek ve özel bir görünüm yaratmak için hangi tedavinin en iyi seçenek olduğunu belirleme

03

Gülümseme yolculuğunuza başlayın

Bu ince porselen yapraklar dişinizin yüzeyine yapıştırılır ve dişin şeklini ve boyutunu mükemmel bir şekilde değiştirir.