AntlaraDental Hakkında

Antlara, şık ve modern, alanındaki yenilikleri takip eden, çeşitli sempozyumlara katılan ve katkılarda bulunan diş hekimlerinden oluşan, insan sağlığını ve etik anlayışını dikkate alan ve önde tutan, Lara/Antalya, Türkiye’de konuşlu mekanında hastalarına hizmet veren bir diş kliniğidir.

Diş hekimlerinin geleneksel yöntemlerdense modern bir şekilde hastalarına hizmet vermesi gerektiğine inanıyoruz. AntlaraDental'da hastalarımız; üst düzey tedavilerini kapsamlı diş hizmetleri ile Hollywood Gülüşlerini hayal ettikleri şekilde deneyimliyorlar.
Sizi de hayalinizdeki gülümsemeyi birlikte gerçeğe dönüştürmek için kliniğimize bekliyoruz.

Neden AntlaraDental Diş Kliniği?

Bizi Farklı Kılan Konular

Güler yüzlü ön büro ekibimiz sizi sıcak gülümsemeleriyle karşılıyor ve ilk randevunuzla beraber ziyaretiniz boyunca nazik, rahatlatıcı ve huzur veren atmosferimizin tadını çıkarıyorsunuz.

Diş hekimlerimiz ve asistanlarımız kişisel olarak sizinle ilgilenir beklentilerinize ve gülümseme hayallerinize uyan gülüş tasarımı, kozmetik diş hekimliği ve diş implantları dahil olmak üzere en iyi diş tedavilerini size sunar.

0
0
0
Kliniğimizde hastalarımıza tedavi hizmeti verirken kalite, uzmanlık ve teknolojiyi bir arada kullanıyoruz. Ortak çalışmaya dayalı yaklaşım ve yenilikçi tedavilerle, diğer diş hekimlerinin imkansız bulduğu kişiselleştirilmiş gülüş tasarımlarını düzenli olarak sağlıyoruz.
  • Deneyimli Hekim Kadrosu
  • Yabancı Dil Desteği
  • Modern Cihaz ve Malzemeler
  • Sağlık Turizmi Sertifikalı
  • Yakın İlgi ve Samimiyet
  • Tedavi Sonrası Takip

"Sağlık, hayatta sahip olduğumuz en değerli şey!"

Randevu oluştumak için form doldurabilirsiniz.

Antlara Dental Kliniği Tarihçesi

Kuruluş - 2004, Lara-Antalya, Türkiye

2004 yılında, Dt. Dilek Aksu Güler'in önderliğinde, Antalya Lara'da hastalarımızın hak ettiği üst düzey deneyimi sağlamak, onların hayallerindeki gülümsemeyi olağanüstü tedavi ile gerçekleştirmek maksatlı kliniğimizi hizmete açtık.

antalya dis hekimi

Diş tedavilerine yeni bir konsept getirmek ve değerli müşterilerimize güzel ve mutlu gülümsemeler sağlamak için sağlık ve kozmetik görünüme odaklanan personelimiz ve diş hekimlerimiz ile canla başla çalıştık.

Amacımız diş hekimine gitmeden önce kendinizi rahatlatmaktı. Diş tedavileri asla korkutucu, stresli veya cesaret kırıcı olmayacaktır. Diş tedavilerinin ağrılı veya endişe ile dolu olması gerekmediğine inanıyoruz.

Büyüme & Uluslararası Camiada yerimizin alınması

Gülümsemeniz, görünüşünüzün en önemli yönlerinden biridir, ancak bu günlerde diş bakımı zor olduğu için iyi bir gülümsemeyi sürdürmek zor olabilir. Batı'daki diş hekimleri müşterilerinin ceplerinden daha fazlasını talep ederken, birçoğu Türkiye'deki diş turizminden yararlanmaya yöneliyor.

Misyonumuz, hastalarımıza hak ettiği üst düzey deneyimi sağlamak, olağanüstü tedavi ile hayallerindeki gülümsemeyi gerçekleştirmektir. Vizyonumuz, dünya çapındaki müşterilere fonksiyonel ve kaliteli kozmetik diş tedavisi hizmetleri sunmaktır.

O zamandan beri hizmetlerimize, dünya çapında yüksek standartlardaki tedavilere her zaman mükemmel ilgi gösterdik. Herkesi insan olarak önemsiyoruz ve duygularının olduğunun farkındayız.

Bu diş tedavilerini de dünyadaki diğer insanlara da kazandırmak için tüm bu fikir ve kavramları uluslararası bir düzeye taşıdık. Birçok yerli profesyonel tercüman ile çalışmaya başladık.

Dental Turizm, Antalya - Türkiye

Türkiye, diş turizminin giderek daha büyük bir rol oynamasıyla, dünyadaki medikal turizm pazarında hala küresel bir rakip haline gelmiştir. Antalya'ya tedavi amaçlı gelen hastaların yaklaşık beşte ikisi kaliteli diş tedavisi ve ayrıca kozmetik ve estetik yaptırmak için gelmektedir.

dental tourism

Türkiye'deki diş tedavilerinde büyük tasarruflar, Birleşik Krallık, Almanya, Danimarka, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, İrlanda ve benzeri gibi kendi ülkesinde çok pahalı fiyatlara yapılabilmektedir. Türkiye'de medikal turizm, her yıl daha fazla hasta çeken en büyük büyüyen sektörlerden biridir.

Antlara Dental Diş Kliniği olarak bu alanda çok büyük bir rol oynuyoruz ve hastalarımızı burada diş tedavilerini yaparken nasıl daha mutlu edebilir, Türkiye'de en iyi diş deneyimini nasıl yaşatabiliriz konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gülüş Tasarımı Konsepti

Dijital gülüş tasarımı, sizi mutlu eden bir yazılım ortamında yüzünüze uygun bir gülüş tasarlamaktan ibarettir. Bu gülüş tasarımı süreci, dişlerinizin boyutunu ve şeklini düzenlemenizi sağlar. Bunların hepsi, uyum, denge ve yüz güzelliğini geliştirerek ve geliştirerek yüz hatlarınıza göre tam olarak tatmin olmak için yapılır. Bu, en sevdiğiniz diş şeklini seçebileceğiniz ve bunu bir 3D simülasyon aracılığıyla görselleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Durumu teşhis etmek ve yeni hayalinizdeki gülümsemeyle ilgili gelecekteki sonuçların net bir vizyonunu bulmak için kullanıyoruz. Bir tedavi planı, yüz ve diş oranlarının analizine dayanır. Fotoğraflarınızı, videolarınızı, maketlerinizi, dişlerin, dudakların ve diş etlerinin birbirleriyle nasıl ilişkili olduğunu ve uzun vadede gülüşünüzü nasıl oluşturduklarını göstermek için kullanıyoruz.

Ve bu alanda hastalarımız için en iyi sonucu almak için kendimizi geliştirdik. Bu konsept gerçekten işe yarıyor ve size hayalinizdeki gülümsemeyi, diş tedavisiyle ilgili kişiselleştirilmiş çarenizi sunuyor. Bu da diş hekimliğini bir üst seviyeye taşıyor.

Asla Yetinmiyor ve İlerledikçe daha fazlasını arıyoruz! Sürekli Takip ve Gelişim - ARGE Faaliyetleri

Antalya'daki diş kliniğimizde hastalarımız üst düzey tedaviler, kapsamlı diş hizmetleri ve hayalini kurdukları Hollywood Smile deneyimlerini yaşıyorlar. Deneyimli ve yüksek nitelikli diş hekimimiz ve asistanlarımız, her zaman istediğiniz gülümsemeye kavuşmanız için ihtiyacınız olan tedaviyi size sağlıyorlar.

Burada üstün hasta bakımı ve olağanüstü klinik sonuçlar sunmak için kalite, uzmanlık ve teknolojiyi birleştiriyoruz. Bütünsel bir yaklaşım ve yenilikçi tedavilerle, diğer diş hekimlerinin imkansız olduğunu düşündüğü kişiselleştirilmiş gülümseme dönüşümlerini rutin olarak sağlıyoruz. Bu sayede Antalya'nın en iyilerinden birisi olmayı başardık.

Sizleri de kliniğimizde ağırlamak ve hayalinizdeki gülümsemeyi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz!